پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیراهداران چهارمحال و بختیاری فرشتگان امنیت جاده ها

تاریخ انتشار: 1397/10/17احمد جمشیدی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان چهارمحال و بختیاری با عنوان این مطلب که راهداران در بارش های اخیر در استان چهارمحال و بختیاری به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی در جاده ها برای آرامش مردم کوشش کردند گفت: در زمان بارش ها در سال جاری راهداران با ریختن ۵۴۹۸ تُن شن و نمک در جاده های استان چهارمحال و بختیاری مانع از یخ زدگی جاده ها شدند و تردد را برای مردم شریف استان بی خطر و آسان کردند.
جمشیدی افزود: راهدارن استان چهارمحال و بختیاری در سال جاری ۱۶۴۴۸ کیلومتر نیز عملیات برف روبی انجام دادند تا امنیت و آرامش را به مردم در جاده های استان هدیه دهند.
جمشیدی در ادامه اظهار داشت: در استان چهارمحال و بختیاری به دلیل موقعیت جعرافیایی اکثر محورها کوهستانی است و به همین دلیل در زمان بارش نزولات الهی شاهد ریزش در مقاطع مختلف جاده ها هستیم و راهداران بی درنگ و در اسرع وقت اقدام به ریزش برداری می نمایند تا خطری مردم عزیز را تهدید نکند. به همین منظور در سال جاری و طی بارش های متعدد راهداران زحمتکش استان چهارمحال و بختیاری در ۱۲۱۸ مقطع در جاده های استان اقدام به ریزش برداری نمودند.
شایان ذکر است این خدمات توسط راهداران همچنان و تا پایان فصل بارش در چهارمحال و بختیاری ادامه خواهد داشت و راهداران در قالب ۷۰ اکیپ راهداری زمستانی به صورت شبانه روزی برای خدمت رسانی به مردم شریف استان آماده هستند تا مردم با امنیت خاطر و آسایش کامل قدم در جاده های استان چهارمحال و بختیاری گذاشته و از طبیعت و زمستان بکر و بی بدیل این استان لذت وافی و کافی را ببرند.مشخصات:
نظرات: *