پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیطی روزهای دهم و یازدهم و دوازدهم ۵۷۳ نفر از زائرین استان با ناوگان حمل و نقل عمومی به مرز شلمچه انتقال یافتند

تاریخ انتشار: 1398/07/14

احمد جمشیدی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به شروع سفرهای زائران اربعین حسینی در روزهای دهم ، یازدهم و دوازدهم ۵۷۳ نفر از استان چهارمحال و بختیاری به وسیله ناوگان حمل و نقل عمومی به مرز شلمچه عازم شدند.
جمشیدی اظهار کرد: بر اساس آمار و اطلاعات موجود پیش بینی میشود ۲۴ تا ۲۹ مهر دوره اوج بازگشت زائران اربعین حسینی به کشور باشد لذا زائران سفرهای خود را برنامه ریزی کنند و به این نکته توجه داشته باشند که صرفا مسیر کوتاه تر دلیل مناسبی برای انتخاب مرز ورود و خروج از کشور نمی باشد و چه بسا بنا به شرایط پیش رو، در مسیرهای کوتاه تر هزینه های زمانی، مالی و ... بیشتری بر زائران تحمیل شود.
وی ادامه داد: زائران برای دسترسی به ناوگان اتوبوسی و اجتناب از تاخیر در سفر، از هر مرزی که از کشور خارج میشوند از همان مرز به کشور بازگردند
جمشیدی در پایان گفت: زائران گرامی میتوانند برای مسیریابی، دریافت اطلاعات ترافیکی و ثبت شکایات و پیشنهادات با سامانه ۱۴۱ تماس بگیرند.​مشخصات:
نظرات: *